Waze. Перехитримо трафік разом


Редактор мап Waze

Бажаєте повідомити про відсутню інформацію на мапі?

Якщо Ви помітили відсутню вулицю, її назву, адресу будинку або щось інше, Ви можете повідомити нам про це. Також можна розповісти нам про інші проблеми. Наприклад, про заборонені повороти, змінені напрямки руху, тощо.

Залізничні переїзди

Залізничні колії іноді дуже небезпечні для водіїв. Waze може допомогти усім водіям , попередивши завчасно про можливу небезпеку. Якщо Ви не побачили попередження про переїзд, надішліть нам інформацію, і ми швидко додамо позначку, яка відобразиться в додатку за кілька днів.

Waze Ukraine
Waze спільнота

Камери фіксації швидкості

Основна мета встановлення камер - зменшення аварійності на дорогах. Але водій, що любить швидкість, не буде її зменшувати, доки не отримає штраф. Завчасне попередження про наявність попереду камери контролю спонукає водія знизити швидкість.
Побачили камеру, яка відсутня на нашій мапі? Надішліть фото та опис її місцезнаходення

Потрібні смуги? Складна розв`язка?

Смуги на екрані навігатора допомагають водію завчасно підготуватись до маневру. На деяких ділянках дороги це вкрай необхідно. Якщо Ви знаєте місце, де не нанесені смуги, допоможіть і іншим водіям почувати себе комфортно на дорозі. Надішліть нам посилання на ділянку та опис руху на ній.

Waze Ukraine